Sposoby, aby Twoja Kobieta Osiągnęła Orgazm

Kobiety doświadczają różnych sposobów osiągania orgazmu. Ogromna liczba z nich ma orgazm na wiele różnych sposobów, a pozostała część uważa że jest to w porządku dochodząc tylko w jeden określony sposób.

Zrozumienie Orgazmu Pochwowego

Orgazm pochwowy to najprostsza forma kulminacji kobiety. Występuje, gdy facet stymuluje kobiecą pochwę poprzez wejście w nią. Mimo, że jest to powszechny typ, to jednak wymaga więcej energii i wytrzymałości w sypialni.

Orgazm Łechtaczkowy

Orgazm łechtaczkowy jest zdecydowanie najczęstszym rodzajem orgazmu, jaki większość kobiet osiąga. Wymaga to skupienia się na łechtaczce Twojej kobiety. Zauważ, że łechtaczka ma ponad 7.000 czułych zakończeń nerwowych czekających na dotyk, pieszczenie i ssanie przez Ciebie.

Przejście do AKCJI, aby zapewnić jej orgazm

Najpierw drażnij się z nią i wprowadź ją w nastrój, ponieważ seks dla kobiet jest równie emocjonalny, co fizyczny. Kiedy jesteś w stanie utrzymać ją we właściwym nastroju, oznacza to, że subtelnie wskazujesz, że masz całkowitą kontrolę nad sytuacją i jesteś z nią, bez względu na to, czy efektywnie osiągnie orgazm. Już samo to wystarczająco ją podnieci.

Możesz ćwiczyć zarówno stymulację łechtaczki, jak i pochwy. Można tego dokonać, wchodząc w nią i używając jednej ręki, aby stopniowo masować łechtaczkę, kiedy w nią wejdziesz. Ona również może samodzielnie masować swoją łechtaczkę, podczas gdy Ty będziesz w niej.

Osiągnięcie Orgazmu poprzez Punkt G

Orgazm poprzez Punkt G jest najsławniejszą ze wszystkich technik orgazmu. Punkt G znajduje się bezpośrednio w pochwie. Gdy zlokalizujesz Punkt G, możesz sprawić, że partnerka szybko dojdzie poprzez dotykanie go i masowanie. Aby zrobić to poprzez wejście do pochwy, wiąże się to z pozycją, w której penis ociera się o jej Punkt G.

O to właśnie chodzi! Więc już dziś wieczorem doprowadź ją do orgazmu. Możesz także urozmaicić chwilę w pokoju, najpierw oglądając fajny film porno, aby sprawić, że naprawdę będzie wilgotna i przygotowana.

Published by admin